نظر شما در مورد طراحی و محتوای سایت کناری ها چیست؟
 
 
 
دوشنبه
۱۳۹۷
بهمن
۲۹
 
 
mod_vvisit_counterامروز99
mod_vvisit_counterدیروز101
mod_vvisit_counterاین هفته99
mod_vvisit_counterاین ماه2246
mod_vvisit_counterکل بازدیدها256764
 37 مهمان حاضر
 

تبلیغات ویژه

 

نشست صمیمی استاندار مازندران با مدیران و نخبگان مازندرانی مقیم تهران PDF چاپ نامه الکترونیک
نوشته شده توسط Administrator   
چهارشنبه ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۰۶:۳۷

Neshast ba ostandar

نشست صمیمی استاندار مازندران با نخبگان و فرهیختگان مقیم تهران، که در آن برخی از اعضای کانون فریدونکناری های مهاجر نیز حضور داشتند، روز سه شنبه مورخ 2/1/1394 در تالار قلم سازمان کتابخانه ملی در تهران برگزار شد.

در این نشست، شخصیت های برجسته عرصه های سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و چهره های دانشگاهی مازندرانی مقیم پایتخت، نمایندگان مردم مازندران در مجلس شورای اسلامی، مدیران کل و کارشناسان عالی دستگاه های اجرایی، مدیران ارشد حوزه استانداری و فرمانداران شهرستان های استان نیز حضور داشتند.

از جمله موضوعات مطرح شده در این نشست، چالش ها و فرصت های توسعه همه جانبه استان مازندران بود که توسط دکتر صالحی امیری، رییس کتابخانه ملی، میر فلاح استاندار مازندران و نمایندگان مجلس مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

رئیس مرکز اسناد و کتابخانه ملی

توسعه مازندران نیاز به همدلی و همزبانی دارد

رضا صالحی امیری در نشست صمیمانه استاندار مازندران با مدیران و نخبگان مازندرانی با بیان اینکه انسجام، وحدت، همدلی و یکدلی می توان گام های موثری برای توسعه استان برداشت، گفت: برای توسعه استان مازندران ایجاد یک انسجام در میان دستگاه های استان نیاز است.

وی با اشاره به اینکه انسجام از دل و درون آغاز و همدلی و همزبانی با توجه به شعار سال جاری مقام معظم رهبری سرآغازی بین دولت و ملت است، اظهار داشت: نخبگان به عنوان حلقه واصله بین دولت و ملت باید انسجام درونی را تقویت خواهند کرد.

وی بیان کرد: برای رسیدن به انسجام باید باورهای درونی خود و نقطه توسعه را هدف قرار دهیم.
رئیس اسناد و کتابخانه ملی با بیان اینکه نیازمند یک تحول فکری هستیم، بیان داشت: باید به این باور برسیم که برای تامین منافع مردم از منافع خود بگذریم.

صالحی امیری با بیان اینکه در مازندران بیش از هر اقدامی به یکدلی، همزبانی و انسجام نیاز است، افزود: استان یک کارگاه توسعه شده و سطح استان در حال ساخت و ساز و سرمایه گذاری سنگین در اقصی نقاط استان است.

وی با اشاره به اینکه برای توسعه استان باید از حاشیه عبور و به متن ورود پیدا کرد که عده ای در این خصوص مانع هستند افزود: خوشبختانه وضعیت نیروی انسانی استان مازندران به نسبت دیگر استان های دیگر کشور از ظرفیت های خوبی برخوردار است.

وی با بیان اینکه چرا سرمایه گذاری در دیگر استان های دیگر در حال تحول اما در استان مازندران نیست، گفت: باید بینش خود را اصلاح و درک لازم از نظام، دولت و مجلس داشته باشیم و با توافق و تعهد اخلاقی برای توسعه استان از منافع فردی، گروهی و حزبی دوری و منافع مردم را سرلوحه قرار دهیم.

صالحی امیری در خصوص به چالش کشیدن استاندار فعلی استان، اظهار داشت: اگر فکر می کنید با ورود یک فرد غیربومی می تواند به توسعه استان کمک کند سخت در اشتباه هستید.

وی تصریح کرد: استاندار مازندران نسبت به استانداران استان های دیگر کشور توانمندی بیشتری دارد.

صاحی امیری بیان کرد: سرمایه عظیم انسانی در کشور داریم که می تواند این ظرفیت کشور را اداره کنند چرا در مازندران این امر اتفاق نمی افتد.

ربیع فلاح: از روز اول اعلام کردم شعارم کار، کار و کار است

ربیع فلاح در دیدار با نخبگان و مدیران مازندرانی در تهران اعلام داشت: به عنوان نماینده دولت تدبیر و امید اعلام می دارم که از همه ظرفیت ها حتی مخالفان دولت برای توسعه و کار در استان استفاده می کنم.

وی با اشاره به اینکه بزرگترین بندر تجاری کشور را در شمال کشور داریم افزود: نیاز به منطقه تجاری امیرآباد داریم و قول دادیم که گردشگری دریایی را در بابلسر و فریدونکنار راه اندازی کنیم.

استاندار مازندران با اعلام اینکه در حال حاضر 13 هزار مهندس کشاورزی بیکار در مازندران داریم، اعلام داشت: بیکاری چالشی جدی در این استان است و ضروری است همه رسانه ها و مسئولین برای حل این مسئله مشارکت داشته و چاره ای برای آن بیاندیشند.

ربیع فلاح از جمله چالش های پیش روی این استان را مشکل زباله، تغییر کاربری اراضی، نرخ بالای بیکاران تحصیلکرده، ترافیک بالا و طرح های ناتمام ذکر کرد و اظهار داشت: این استان حدوداً در 10 محصول رتبه اول و در 9 محصول رتبه دوم تا چهارم را دارد و از طریق پرورش ماهی در قفس مقدار تولید ماهی تا پایان سال 94 به 10 هزار تن و تا پایان سال 95 به 25 هزار تن خواهد رسید.

اولویت ها، برنامه ها و اقدامات اجرایی از دیگر نکاتی بود که استاندار در این نشست به آن پرداخت و وی خواستار افزایش سهم استان از اعتبارات ملی، جذب سرمایه گذاری خارجی، افزایش بهره مندی از تسهیلات بانکی، بهره مندی از اعتبارات و تسهیلات صندوق توسعه ملی و استفاده از منابع سازمان های عمومی و بنیادها شد.

این نشست که با اجرای شجاعی مهر، مجری نام آشنای بابلی صدا و سیما و خوانندگی فدائیان، از خوانندگان بنام مازندرانی کشور همراه بود، توانست با ایجاد همدلی و وفاق بین مدیران و نخبگان مازندرانی، تشکل های مردم نهاد مازندرانی مقیم تهران و نمایندگان مازندرانی مجلس شورای اسلامی، بعد از مدت ها مدیران و متخصصان مازندرانی را در تهران دور هم گرد آورده و امید است که بتواند از ظرفیت های بالقوه آنها در توسعه بیش از پیش استان استفاده نماید.

 

آخرین به روز رسانی در چهارشنبه ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۳۴
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

 

تبلیغات سایت شما

Tablighat

نسخه قدیم سایت کناری ها

Hamayesh kenariha

همایش راهکارهای توسعه فریدونکنار

Azadi

کانون ترجمه آزادی

Mehr Vida

موسسه ترجمه مهر ویدا

Farmandari

فرمانداری فریدونکنار

انتخابات برتر

Mostadal

موسسه حقوقی و داوری بین المللی مستدل

Gam clinic

گام کلینیک

Basir news

پایگاه اطلاع رسانی بصیر

Ro beshadi

پایگاه خبری رو به شادی

shahrdari

شهرداری فریدونکنار

بندر فریدونکنار

موسسه آموزش عالی پردیسان

Elizeh

مجتمع ساحلی الیزه

Mohammadi club

باشگاه ورزشی محمدی

khazar nama

سایت خزر نما

Kanoon riazi

کانون ریاضی فریدونکنار

كليه حقوق این سایت محفوظ و متعلق است به کانون فریدونکناری های مهاجر ©1392-1388
www.kenariha.com
info@kenariha.com - shakerin2003@yahoo.com
Парковая страница Imena.UA

Хотите купить домен?

Просто укажите доменное имя
другие домены

Доменное имя:

pillenfarm.com

зарегистрировано интернет-службой imena.ua по поручению и в интересах клиента. Посмотреть регистрационные данные: whois

registered by imena.ua Internet service on errand and in behalf of client. Look registrations information: whois

Как правильно подобрать домен?

How correctly to choose a domain?

Парковая страница Imena.UA

Хотите купить домен?

Просто укажите доменное имя
другие домены

Доменное имя:

pillenfarm.com

зарегистрировано интернет-службой imena.ua по поручению и в интересах клиента. Посмотреть регистрационные данные: whois

registered by imena.ua Internet service on errand and in behalf of client. Look registrations information: whois

Как правильно подобрать домен?

How correctly to choose a domain?