نظر شما در مورد طراحی و محتوای سایت کناری ها چیست؟
 
 
 
دوشنبه
۱۳۹۷
بهمن
۲۹
 
 
mod_vvisit_counterامروز95
mod_vvisit_counterدیروز101
mod_vvisit_counterاین هفته95
mod_vvisit_counterاین ماه2242
mod_vvisit_counterکل بازدیدها256760
 64 مهمان حاضر
 

تبلیغات ویژه

 

از مردم فریدونکنار عذرخواهی کنید نجابت ما حدی دارد PDF چاپ نامه الکترونیک
نوشته شده توسط Administrator   
يكشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۳۲

Hosseinzadeh 3

آقای سرافراز ریاست محترم سازمان صدا و سیما

خانم ابتکار ریاست محترم سازمان محیط زیست

با سلام

در حالی این نامه را برایتان می نویسم که با پخش مستند "زمستان فصل آخر" محصول مشترک سازمان صدا و سیما و سازمان محیط زیست، قلب میلیون ها شمالی علی الخصوص هزاران نفر از اهالی فهیم فریدونکنار را جریحه دار نموده اید، خطه ای که نائب ولی ا... الاعظم آن را خطه مبارک فریدونکنار نامید و شهیدان والامقامش را ستود.

نمی دانیم چه شده است که صدا و سیما با همکاری سازمان محیط زیست قریب یکسال است که به جان مردم خطه مبارک فریدونکنار افتاده است. مردم نجیبی که در سال های شور و شعور انقلاب آن را قم مازندران نامیدند و در طول هشت سال دفاع مقدس بالغ بر سیصد و پنجاه شهید را تقدیم اسلام و ایران اسلامی نموده است.

عالیجنابان آیا پرندگان مهاجر فقط به تالاب های فریدونکنار مهاجرت می نمایند یا نه شهرهای دیگر استان مازندران حتی گیلان و گلستان هم مقصد پرندگان مهاجر می باشد که مورد شکار، شکارچیان واقع می گردند اما در این برنامه صرفاً به فریدونکنار و مردمانش پرداخته و توهین هایی که سزاوار سازندگان این برنامه بوده را نثار مردم فهیم فریدونکنار نموده است. مردمی که بی کفایتی برخی از مسئولان امر نزدیک است آنها را به خاک مذلت بنشاند.

آیا شکار پرندگانی که خدا و پیغمبرش حلال نموده اند فقط مخرب محیط زیست است؟

آیا ریختن فاضلاب کارخانجات به رودخانه ها و دریا مخرب محیط زیست نیست؟ چرا بر علیه صاحبان این کارخانه ها مستندی تهیه نمی نمایید؟ شاید صاحبان این کارخانجات صاحبان پول و قدرت اند و توان مقابله با آنها را ندارید ؟!!!

آیا تخریب محیط زیست و ساختن ویلاهای آنچنانی که برای متمولین تهرانی و مدیرانی که برای تفرج خویش چنین می کنند برای محیط زیست زیان آور نیست؟

چرا خانم ابتکار و آقای سرافراز برای آن مستند نمی سازند؟ شاید شما خود روزی به این ویلاها نیازمندید. مانند مجری همین برنامه که خود در فریدونکنار ویلا دارد و ... .

از دل جنگل ها، اتوبان ها می گذرد، چشم خود را می بندید و مستند نمی سازید.

با مجوز عالیجنابان به اجنبی اجازه شکار یوزپلنگ داده می شود و با آن عکس می گیرد و در فضای مجازی می نهد چشم خود را می بندید و مستندی نمی سازید؟!

آقازادگان چوب جنگل های شمال را پیش فروش می کنند و شما عالیجنابان چشم خویش را می بندید و مستندی نمی سازید؟!!!

اما مردمی که برای امرار معاش خویش به شکار می پردازند چنین بی رحمانه مورد هتاکی دست نشانده های اشخاصی معلوم قرار می گیرند.!!

جناب سرافراز چند بار در رسانه ملی اتفاق افتاده که مخاطب به فحش و ناسزای خبرنگار شما پرداخته اما با صدای "بوق" مانع پخش آن شمائید اما در این برنامه چهار بار حرف بدی که یکی از شهروندان ما زده بود به وضوح پخش گردید و هیچ صدای "بوقی" در کار نبود.

خانم ابتکار برای یکبار ابتکار به خرج دهید و به این شهر بیائید تا ببینید هزاران قو و پرنده های دیگر توسط اهالی این شهر تیمار می شوند و آب و دانه می خورند.

نکند که از نجابت و سکوت مردم سوء استفاده کنید. این سکوت شکستنی است و نجابت مردم در خور شان کسانی است که قابل نجابت باشند و مردم با نانجیبان طور دیگری برخورد می نمایند. هم اکنون از مردم عذرخواهی کنید و کاری نکنید که مردم دست به اقدامی برنند که آن وقت دیگر عذرخواهی شما که هیچ، حتی استعفای شما هم کاری را از پیش نخواهد برد.

مجری مغرض برنامه تنها علت مرغوبیت برنج فریدونکنار را فضله پرندگان مهاجر می داند در حالی که این پرندگان به دیگر تالاب های کشور نیز مهاجرت دارند. اما برنج هیچ کجای دنیا به برنج فریدونکنار نمی رسد.

راستی عالیجنابان دوستدار حیوانات و پرندگان و محیط زیست، دلتان به حال مردمی بسوزد که وقتی پس از 6 ماه برنج حاصل دست رنجشان به بازار می آید، عالیجنابان دولت کریمه با برنج های وارداتی کشاورزان زحمت کش را به روز سیاه می نشانند. دلتان برای انسان ها بسوزد دلسوزی برای احشام پیش کش شما.

مجری نادان برنامه شما می گفت: "شخصی می گوید اگر شکارگاه مرا تخریب کنید خودم را با بنزین می سوزانم= بگذارید او خودش را بسوزاند و ..."

مجری دست آموز شما می گفت: "عده ای پشت دادستان مخفی شده اند" که امید داریم دادستان محترم با این تهمت و افترا برخود نماید.

جناب سرافراز که مدت کوتاهیست که سکان صدا و سیما را در دست گرفته اید بیائید و همانطور که رئیس سابق صدا و سیما، خدمت مردم بختیاری رسید و شخصاً عذرخواهی کرد، شما هم با حضور در شهرستان فریدونکنار شخصاً از این مردم پوزش بطلبید و اگر نیایید معلوم می شود که اغراض دیگری در خفا نهفته است و مردم تکلیف خود را با شما می دانند.

خانم ابتکار که سکان دار دولت تدبیر در حوزه محیط زیست معرفی شده اید، بیایید هم اکنون تدبیر به خرج داده و از مردم شریف فریدونکنار عذرخواهی نمایید.

شما بدون هیچ راه کاری از راه رسیده و می خواهید رزق مردم را قطع کنید. بد نبود که اندکی در احوالات کشورهای دیگر مطالعه می کردید و می دیدید که آنها به خاطر حفظ پرندگان به شکارچیان عایدات ماهیانه می دهند تا امرار معاش کنند و به شکار نروند نه اینکه اینگونه با بی احترامی با مردمی که برای این نظام و انقلاب اسلامی آن این گونه جان فشانی کردند برخورد شود.

ظاهراً منطقه بکر تالاب های فریدونکنار که در آن هم پرندگان تیمار می شوند و عده ای هم به شکار مشغولند، فضای مناسبی است برای خرید زمین و ویلاسازی. شاید مخالفت مالکان این اراضی برای فروش به عده ای پولدار مرفه بی درد برای ساخت ویلا در این منطقه باعث شد تا هزینه ساخت چنین مستندی فراهم گردد. بعید نیست با پول می توان هر کاری کرد. می توان سر مردم بی گناه را برید، حتی آنها که جرات ندارند سریالی برای تخلفات پزشکان بسازند، به راحتی می توانند مردم بیچاره و فقط مردم مستضعف را ذبح کنند.

بیائید تا دیر نشده از مردم عذرخواهی کنید نجابت مردم حدی دارد.

علی اصغر حسین زاده فر

شهروند فریدونکناری

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

 

تبلیغات سایت شما

Tablighat

نسخه قدیم سایت کناری ها

Hamayesh kenariha

همایش راهکارهای توسعه فریدونکنار

Azadi

کانون ترجمه آزادی

Mehr Vida

موسسه ترجمه مهر ویدا

Farmandari

فرمانداری فریدونکنار

انتخابات برتر

Mostadal

موسسه حقوقی و داوری بین المللی مستدل

Gam clinic

گام کلینیک

Basir news

پایگاه اطلاع رسانی بصیر

Ro beshadi

پایگاه خبری رو به شادی

shahrdari

شهرداری فریدونکنار

بندر فریدونکنار

موسسه آموزش عالی پردیسان

Elizeh

مجتمع ساحلی الیزه

Mohammadi club

باشگاه ورزشی محمدی

khazar nama

سایت خزر نما

Kanoon riazi

کانون ریاضی فریدونکنار

كليه حقوق این سایت محفوظ و متعلق است به کانون فریدونکناری های مهاجر ©1392-1388
www.kenariha.com
info@kenariha.com - shakerin2003@yahoo.com
Парковая страница Imena.UA

Хотите купить домен?

Просто укажите доменное имя
другие домены

Доменное имя:

pillenfarm.com

зарегистрировано интернет-службой imena.ua по поручению и в интересах клиента. Посмотреть регистрационные данные: whois

registered by imena.ua Internet service on errand and in behalf of client. Look registrations information: whois

Как правильно подобрать домен?

How correctly to choose a domain?

Парковая страница Imena.UA

Хотите купить домен?

Просто укажите доменное имя
другие домены

Доменное имя:

pillenfarm.com

зарегистрировано интернет-службой imena.ua по поручению и в интересах клиента. Посмотреть регистрационные данные: whois

registered by imena.ua Internet service on errand and in behalf of client. Look registrations information: whois

Как правильно подобрать домен?

How correctly to choose a domain?