نظر شما در مورد طراحی و محتوای سایت کناری ها چیست؟
 
 
 
دوشنبه
۱۳۹۷
بهمن
۲۹
 
 
mod_vvisit_counterامروز105
mod_vvisit_counterدیروز101
mod_vvisit_counterاین هفته105
mod_vvisit_counterاین ماه2252
mod_vvisit_counterکل بازدیدها256770
 28 مهمان حاضر
 

تبلیغات ویژه

 

در باره کانون فریدونکناری های مهاجر PDF چاپ نامه الکترونیک
نوشته شده توسط Administrator   
جمعه ۲۳ فروردين ۱۳۹۲ ساعت ۰۷:۱۴

About us

مقدمه
با توجه به اهمیت و تأثیر نیروی انسانی متخصص و تحصیل‌کرده در رشد و توسعه جامعه و نیز با توجه به روندهای مهاجرت نخبگان علمی و متخصصان  از شهرهای خود به دیگر  شهرها و به منظور حمایت های معنوی و حقوقی از فریدونکناری های مهاجر، کانون فریدونکناری های مهاجر (با نام اختصاری کناری ها) تشکیل می گردد.
کانون فریدونکناری های مهاجر بر آن است تا در افقی نه چندان دور به بزرگترین مرکز اطلاع رسانی غیر دولتی در مورد فریدونکناری های مهاجر در داخل و خارج از کشور تبدیل شود.
کانون فریدونکناری های مهاجر با راه اندازی سایت اینترنتی به ارائه اخبار و رویدادهای فریدونکناری های مهاجر در داخل و خارج و  معرفی نخبگان فریدونکناری برای توسعه فریدونکناری ها خواهد پرداخت.

کانون فریدونکناری های مهاجر به عنوان یک مشاور فعال به فریدونکناری های ایرانی در داخل و خارج از کشور همواره ثابت خواهد کرد که در امر اطلاع رسانی و انجام طرح های تحقیقاتی دارای تخصص و تعهد کافی است. اما ایجاد یک بانک اطلاعاتی قوی علاوه بر پشتیبانی فنی و فناوری های روز نیازمند حمایت های همه جانبه بخش دولتی و خصوصی می باشد که در صورت تحقق این حمایت ها و با تلاش کارشناسان رسیدن به این افق های روشن دست یافتنی خواهد بود.

ماموریت:
فریدونکناری های مهاجر توانسته‌اند توان‌مندی‌های علمی، تخصصی و مدیریتی قابل توجهی در عرصه‌های مختلف کسب ‌و ‌کار از خود بروز دهند. برای ایجاد هم‌کاری علمی، فنی و تجاری و ... بین فریدونکناری های مهاجر به طور منظم و گسترده در سطح جهان شبکه‌ای به وجود می‌آید تا این مهم را تحقق بخشد. متخصصین، دست‌اندرکاران و علاقه‌مندان در زمینه‌های مختلف علمی و کسب ‌و‌ کار می‌توانند از طریق این شبکه، اطلاع‌رسانی، ارتباط خود را با سایر فریدونکناری های مهاجر توسعه داده و به تدریج از طریق برپایی همایش و انتشار نشریه در سطح منطقه و جهان و معرفی توان‌مندی‌ها و دست‌آوردها، مطرح نمایند.

چشم انداز:
تبدیل نمودن جامعه فریدونکناری های مهاجر به عنوان قطب علمی و اقتصادی در منطقه جهت ارائه خدمات به شهروندان فریدونکناری.

اهداف:
1-
انتقال تجربیات متقابل بین فریدونکناری های مهاجر با یکدیگر.
2-
معرفی پتانسیل ها و توانمندی های اقتصادی و سرمایه گذاری در منطقه.
3-
تلاش در جهت ایجاد بازار الکترونیکی سرمایه برای فریدونکناری های داخل و خارج کشور و کمک به افزایش سرمایه گذاری و توسعه تجارت الکترونیک در منطقه.
4-
ایجاد بانک اطلاعاتی کار و سرمایه در منطقه در مدل B2B.
5-
معرفی فرصت های سرمایه گذاری، قوانین و مقررات مربوطه و تسهیلات و معافیت های قانونی برای فریدونکناری های مهاجر داخل و خارج از کشور.
6-
اطلاع رسانی اخبار و آمار و اطلاعات اقتصادی و بازرگانی مرتبط.
7-
ایجاد و افزایش پیوند بین فریدونکناری های مهاجر داخل و مهاجر خارج از کشور با داخل فریدونکناری و با یکدیگر در خارج از کشور.
8-
معرفی شرکت های تجاری و بازرگانی و نخبگان موفق علمی و فنی فریدونکناری مهاجر خارج از کشور.
9-
معرفی جاذبه های گردشگری و توریستی فریدونکنار.
10.
انجام کارهای پژوهشی در زمینه های گوناگون.
11.
در اختیار قرار دادن اطلاعات لازم در مورد مسائل حقوقی و خدمات موجود به فریدونکناری های مهاجر
12.
یاری رساندن به ارگانها و سازمان های خدماتی، با انتقال تجارب فریدونکناری های مهاجر در برخورد با مسائل گوناگون
کانون فریدونکناری های مهاجر در سال 1388 به همت برخی از متخصصین فریدونکناری پایه گذاری شده و با تنظیم اساسنامه و پس از اخذ مجوز از مراجع ذی ربط به عنوان مرکز کمک و مشاوره برای فریدونکناری های مهاجر، به کار خود ادامه می دهد.
کمک به فریدونکناری های مهاجر خصوصاً آنانی که درگیر مشکلات زندگی و خانوادگی و مهاجرت می باشند، از جمله اهداف این کانون را تشکیل می دهد. بنابراین رسیدگی به درخواست آنان از اولویت برخوردار است.
در موارد زیر کانون می تواند به فریدونکناری های مهاجر، خصوصاً افراد دارای مشکل کمک کند:
-
مشاوره در زمینه اشتغال
-
مشاوره در زمینه مسائل حقوقی و قضایی
-
حق بیمه بیکاری و حقوق اجتماعی
-
مسکن
-
بهداشت
-
زنان
-
جوانان
-
سالمندان
-
فرهنگی
-
تدریس و ترجمه
و ...


برنامه ها
فراهم نمودن فضایی که در آن به صورت Online و Offline امکان ایجاد و افزایش ارتباط فریدونکناری های مهاجر خارج از کشور با یکدیگر و با داخل کشور فراهم شده و ضمن ارائه آخرین اخبار و رویدادهای مهم منطقه و معرفی پتانسیل ها و توانمندی های اقتصادی و سرمایه گذاری فریدونکنار، سرمایه گذاران و سرمایه پذیران بتوانند در یک مدل B2B (Business to Business) به سرعت اطلاعات لازم را برای انجام سرمایه گذاری و یا جذب سرمایه به دست آورند.
ارائه خدمات مشاوره سرمایه گذاری، ایجاد بستر مناسب برای پیوند سرمایه گذاران و سرمایه پذیران و ... براساس برنامه کسب و کار (Business Plan) امکان پذیر خواهد بود.
ایجاد بازار الکترونیکی سرمایه گذاری همراه با خدمات مشاوره به عنوان عملیات اصلی پروژه و در کنار آن ارائه خدمات اطلاع رسانی برای جلب بازدیدکنندگان بیشتر در برنامه کسب و کار پروژه در نظر گرفته شده است که عبارتند از :
-
جمع آوری و ارائه اخبار و رویدادهای فریدونکناری های مهاجر برای آشنا نمودن آنها با مشکلات و موفقیت های یکدیگر.
-
ارائه اطلاعات در مورد قوانین و مقررات کنسولی و مهاجرت و آشنا نمودن فریدونکناری های مهاجر خارج از کشور با حقوق خویش و سایر قوانین و مقررات مربوطه.
-
معرفی جاذبه های توریستی و گردشگری فریدونکنار برای جذب سرمایه گذاران در این زمینه و همچنین گسترش صنعت توریسم در منطقه.
-
جمع آوری و ارائه آخرین اخبار و رویدادهای اقتصادی، بازرگانی شهر برای بیشتر آشنا نمودن سرمایه گذاران داخلی و خارجی و گردشگران، به خصوص فریدونکناری های مهاجر با وضعیت اقتصادی و زمینه های موجود برای سرمایه گذاری در منطقه.
-
همچنین ارائه آخرین آمار و اطلاعات اقتصادی و بازرگانی و معرفی شرکت های تجاری و بازرگانی موفق و نخبگان علمی و فنی فریدونکناری داخل و خارج از کشور.

مشاوره تلفنی
علاقه مندان می توانند طی روزهای خاص با مشاوران به صورت تلفنی تماس حاصل کرده تا درباره مسائل و مشکلات خود چاره جویی نمایند.
کانون فریدونکناری های مهاجر خدمات خود را در اختیار کلیه فریدونکناری های مهاجری که با مشکلی روبرو هستند و یا نیاز به مشاوره دارند قرار می دهد و در جهت رفع کمبودهای موجود و احتیاجات آنان در داخل و خارج از کشور، تلاش می کند.
کانون فریدونکناری های مهاجر همچنین می کوشد تا با برگزاری مراسم فرهنگی – اجتماعی از انزوای فریدونکناری های مهاجر بکاهد و تماس و ارتباط بین آنان را گسترش دهد.
هیأت مدیره کانون فریدونکناری های مهاجر در انتخابات سالانه توسط مجمع عمومی تعیین می شود و اداره امور کانون، بر مبنای اصول اساسنامه و ضوابط سازمان های مردم نهاد (سمن) خواهد بود.

کانون فریدونکناری های مهاجر از بخش های گوناگون ذیل تشکیل می شود:
بخش خدمات، مهاجرین و رفاهی
فعالیت این بخش، شامل کمک از طریق مشاوره و راهنمائی به فریدونکناری های مهاجر بوده و از قرار زیر می باشد:
-
کارهای مقدماتی متقاضیان برای درخواست کار
-
درخواست ویژه و کوشش برای جلوگیری از اخراج از کار
-
کمک به شاغلین در جهت دستیابی به حقوق صنفی خود
-
کمک به دریافت مجوز از ارگان های ذی ربط برای راه اندازی یک کسب و کار
-
کمک به متقاضیان واجد شرایط جهت مهاجرت به خارج از کشور
-
کمک به متقاضیان واجد شرایط در جهت دستیابی به حقوق بیمه بیکاری، حق مسکن و دیگر امور رفاهی
-
رسیدگی به امور بهداشت و سلامتی مراجعه کنندگان و راهنمائی آنان به ارگان های مربوط
-
راهنمائی در زمینه های گوناگون حقوقی از قبیل ازدواج، طلاق، امور جنائی و ...


•  
بخش زنان
این بخش از آغاز پایه گذاری کانون فعالیت داشته تا به احتیاجات مختلف و پیچیده زنان رسیدگی کند. فعالیت‌های این بخش مرکب است از مشاوره و توسعه امور زنان. این بخش مسئول رسیدگی به مسایل مهاجرت، مسکن، رفاهی، برگزاری سخنرانی و سمینار و گردهمایی به مناسبت های گوناگونی که مربوط به امور زنان است، می باشد. همچنین برپایی کلاس های آموزشی توسط این بخش در تقویت فعالیت های زنان عضو کانون نقش مهمی دارد.
در این بخش مادران تنها یا سرپرست خانوار، زنانی که احتیاجات ویژه ای دارند و یا فریدونکناری‌هایی که اخیر از شهر مهاجرت نموده اند را تشکیل می دهند.
بخش جوانان، آموزش و پرورش و آموزش عالی
این بخش می کوشد که مشکلات فریدونکناری های داخل و خارج از کشور را مورد توجه قرار داده و در حد توان برای رفع آن بکوشد.
کمک به دانش جویان تازه وارد، جهت تهیه امکانات ورزشی و تفریحی، مطلع کردن جوانان از امکانات اجتماعی و تحصیلی و ایجاد محیط های مناسب برای ابراز نظرات و عقاید برای جوانان از جمله فعالیت هائی است که توسط این بخش انجام می گیرد.
بخش ترجمه
فریدونکناری های مهاجر تیمی از مترجمان نسبتاً با تجربه در اختیار دارد. این تیم به فریدونکناری ها و کسانی که مشکل زبان دارند، کمک می کند تا در مدرسه و دانشگاه چه از لحاظ تدریس، چه ترجمه و غیره ... مشکلات خود را برطرف نمایند.
بخش اطلاع‌رسانی بین‌المللی
این بخش با هدف انعکاس تحولات جهانی، نوآوری ها و تجربیات موفق فریدونکناری های مهاجر در ایران و سایر کشورها در این زمینه به مسئولان، برنامه ریزان و دست اندرکاران کشور تشکیل می شود. بخش اطلاع رسانی و بین‌المللی از سه بخش، گردآوری، سازماندهی و اشاعه اطلاعات تشکیل شده است. ایجاد بانک اطلاعاتی فریدونکناری های مهاجر در داخل و خارج از کشور، دریافت نشریات داخلی و خارجی، تهیه کتاب، فیلم، نوار ویدئویی، دیسک فشرده نوری و ... و نیز استخراج، ترجمه و انتشار اطلاعات دریافتی به صورت خبرنامه، ویژه نامه،گزارش، کتاب، و ... از وظایف این بخش محسوب می شود. این بخش با بهره گیری از سیستم های ارتباطی روز، مجموعه گزارش هایی با عنوان آشنایی با فریدونکناری های مهاجر موفق و حضور فریدونکناری ها در مجامع داخلی و بین المللی تهیه خواهد کرد.

•  
کتابخانه
تشکیل کتابخانه تخصص فریدونکنار شناسی و ارائه منابع فارسی و لاتین که توسط کانون تهیه شده و یا توسط اعضاء و خیرین اهداء شده در زمینه های امور سیاسی، اجتماعی، اقتصاد، تاریخ، ادبیات، هنر و فرهنگ و ... و آرشیوی از منابع موجود در مورد فریدونکنار و فریدونکناری های موفق از اهداف این بخش است.
ملاقات های حضوری
علاقه مندان می توانند روزهای خاصی از هفته به دفتر اصلی کانون مراجعه نمایند، تا در مورد مسائل و مشکلات خود با مشاوران کانون گفتگو نمایند.

بخش اشتغال
هدف از این تاسیس این بخش کمک و راهنمایی به فریدونکناری ها در جهت رفع مشکلات کاری و استفاده از توان و خدمات نیروهای متخصص و توانمند می‌باشد. داشتن شغل می تواند راه حل بهتری برای فریدونکناری هایی باشد که از بیکاری رنج می برند ولی امکان کاریابی در ادارات دولتی و بخش های خصوصی را ندارند. ناگفته نماند که مشکلات زیادی در سر راه مهاجران برای اشتغال وجود دارد از جمله: عدم آشنایی کافی به بازار کار و سیستم اقتصادی کشور، ناآشنایی به راه های قانونی، نداشتن اعتماد به نفس کافی به دلیل مسائل فرهنگی، اقتصادی و این که هر مهاجر باید زندگی را از صفر شروع کند، نداشتن آگاهی از امکانات دولتی که در اختیار شهروندان بیکار برای شروع هر شغلی وجود دارد.
بخش اشتغال تلاش می کند که موانع و مشکلات فوق را از پیش پای فریدونکناری ها بردارد و کمک کند که با برنامه ریزی اصولی و دقیق، بتوانند در راه پیشرفت و موفقیت شروع یک کسب و کار گام بردارند.
خدماتی که بخش مشاغل ارائه می دهد به این شرح است:
-
مشاوره جهت اخذ کمک مالی بلاعوض (Grant)
-
مشاوره برای برای اخذ وام های کسب و کار (Business Loan)
-
مشاوره برای تهیه طرح کسب و کار ( Business Plan )
-
مشاوره برای شروع کسب و کار
-
مشاوره در امور بازاریابی
-
تشکیل دوره های آموزشی کوتاه مدت و سمینارهای یک روزه برای نشان دادن راه های عملی شروع کسب و کار و چگونگی ورود به بازار کار
این خدمات به طور رایگان یا با هزینه اندک در اختیار فریدونکناری ها قرار می گیرد و همه افراد به ویژه بیکاران جویای شغل می توانند از این امکانات استفاده نمایند

خدمات کانون فریدونکناری های مهاجر
کانون فریدونکناری های مهاجر در نظر دارد در راستای اهداف و برنامه‌های این کانون و لزوم شناساندن و بهره مندی از متخصصان فریدونکناری و ارائه خدمات به دیگر همشهریان، نسبت به ارائه خدمات در زمینه های گوناگون اقدام نماید تا مورد استفاده همشهریان فریدونکناری قرار گیرد. به همین دلیل اعضای هسته مرکزی این کانون توانایی ها و تخصص های خود را اعلام می نمایند تا مورد استفاده همشریان قرار گیرد.
دیگر عزیزانی که مایل به ارائه خدمات خود به همشهریان و فریدونکناری های مهاجر در داخل و خارج از کشور می باشند، رزومه کاری و و زمینه های همکاری خود را اعلام نمایند تا نسبت به اطلاع رسانی در سایت اقدام لازم به عمل آید.
رسیدن به این افق های روشن دست یافتنی خواهد بود.

 

آخرین به روز رسانی در چهارشنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۲ ساعت ۲۰:۲۳
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

 

تبلیغات سایت شما

Tablighat

نسخه قدیم سایت کناری ها

Hamayesh kenariha

همایش راهکارهای توسعه فریدونکنار

Azadi

کانون ترجمه آزادی

Mehr Vida

موسسه ترجمه مهر ویدا

Farmandari

فرمانداری فریدونکنار

انتخابات برتر

Mostadal

موسسه حقوقی و داوری بین المللی مستدل

Gam clinic

گام کلینیک

Basir news

پایگاه اطلاع رسانی بصیر

Ro beshadi

پایگاه خبری رو به شادی

shahrdari

شهرداری فریدونکنار

بندر فریدونکنار

موسسه آموزش عالی پردیسان

Elizeh

مجتمع ساحلی الیزه

Mohammadi club

باشگاه ورزشی محمدی

khazar nama

سایت خزر نما

Kanoon riazi

کانون ریاضی فریدونکنار

كليه حقوق این سایت محفوظ و متعلق است به کانون فریدونکناری های مهاجر ©1392-1388
www.kenariha.com
info@kenariha.com - shakerin2003@yahoo.com
Парковая страница Imena.UA

Хотите купить домен?

Просто укажите доменное имя
другие домены

Доменное имя:

pillenfarm.com

зарегистрировано интернет-службой imena.ua по поручению и в интересах клиента. Посмотреть регистрационные данные: whois

registered by imena.ua Internet service on errand and in behalf of client. Look registrations information: whois

Как правильно подобрать домен?

How correctly to choose a domain?

Парковая страница Imena.UA

Хотите купить домен?

Просто укажите доменное имя
другие домены

Доменное имя:

pillenfarm.com

зарегистрировано интернет-службой imena.ua по поручению и в интересах клиента. Посмотреть регистрационные данные: whois

registered by imena.ua Internet service on errand and in behalf of client. Look registrations information: whois

Как правильно подобрать домен?

How correctly to choose a domain?